Komentarze Szczecinecki Jesiotr 09.06.2012 - 9/06/12
Szczecinek 08.06.2012
PROTOKÓŁ
IV-go Spinningowego Turnieju Trzech Miast.
V Ogólnopolskie Spinningowe Zawody Wędkarskie
„Szczecinecki Jesiotr”
Kategoria spinning z łodzi – jez. Trzesiecko 09.06.2012 r.
Komisja sędziowska w składzie:
1. Marek Andreasik – Sędzia Główny
2. Tadeusz Sokołowski – Sędzia Sekretarz;
3. Mariusz Getka – Z-ca Sędziego Gł.
stwierdza, że do zawodów zgłosiło się 95 zawodników a wystartowało
89 – którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:
L.p. | Imię i Nazwisko | Miejscowość | Pkt. | Miejsce |
1 | Kazimierz Lipkowski | Miastko | 918 | I |
2 | Antoni Hołub | Darłowo | 648 | II |
3 | Henryk Ciemnoczołowski | Czaplinek | 630 | III |
4 | Edward Babiarz | Przeradź | 612 | IV |
5 | Robert Pobojewski | Człuchów | 522 | V |
6 | Piotr Ebel | Darłowo | 522 | VI |
7 | Roman Litka | Przechlewo | 522 | VII |
8 | Piotr Wojtan | Miastko | 360 | VIII |
9 | Ireneusz Kurkin | Koczała | 324 | IX |
10 | Tomek Tomczak | Czaplinek | 324 | X |
11 | Ryszard Łukaszewicz | Szczecinek | 306 | XI |
12 | Jan Wąsowicz | Starogard Gd. | 306 | XII |
13 | Henryk Kelsz | Borne Sulinowo | 306 | XIII |
14 | Walenty Janczurewicz | Czaplinek | 288 | XIV |
15 | Piotr Szatkowski | Wolin | 270 | XV |
16 | Kazimierz Jaremko | Runowo Pom. | 270 | XVI |
17 | Piotr Milko | Czaplinek | 252 | XVII |
18 | Łukasz Ulenberg | Szczecinek | 234 | XVIII |
19 | Arkadiusz Sapiński | Czaplinek | 216 | XIX |
20 | Grzegorz Masalski | Słupsk | 180 | XX |
21 | Grzegorz Piłka | Kalisz Pom. | 180 | XX |
22 | Piotr Długołęcki | Bobolice | 180 | XX |
Najdłuższa ryba – okoń 32 cm. – Lipkowski Kazimierz
Zawodnik Tadeusz Czerczak Karta startowa zdana po wyznaczonym czasie.
Podpisy komisji sędziowskiej:
1. Marek Andreasik 2. Tadeusz Sokołowski
3. Mariusz Getka
L.p. | Imię i Nazwisko | Miejscowość | Pkt | Miejsce |
1 | Szymon Getka | Szczecinek | 860 | I |
2 | Michał Kondziołka | Szczecinek | 340 | II |
3 | Cezary Sankiewicz | Trzebiechowo | 320 | III |
4 | Sandra Szegenda | Darłowo | 280 | IV |
5 | Katarzyna Czerwińska | Darłowo | 260 | V |
6 | Miłosz Czerwiński | Darłowo | 220 | VI |
7 | Arkadiusz Pietkiewicz | ? | 220 | VI |
8 | Maciej Gorkowienko | Szczecinek | 160 | VIII |
9 | Adam Moskwa | Darłowo | 140 | IX |
10 | Julia Babiarz | Przeradź | 140 | IX |
11 | Natalia Radomska | Szczecinek | 140 | IX |
12 | Kamil Świrski | Szczecinek | 120 | XII |
13 | Dawid Wrześniewski | Spore | 80 | XIII |
14 | Krzysztof Komorski | Szczecinek | 80 | XIII |
15 | Piotr Kondziołka | Szczecinek | 60 | XV |
16 | Bartłomiej Babiarz | Przeradź | 60 | XV |
17 | Oliwier Patrak | Darłowo | 40 | XVII |
18 | Natalia Siwicka | Szczecinek | 30 | XVIII |
19 | Dominik Majewski | Wierzchowo | 20 | XIX |
20 | Michał Karolewski | Szczecinek | 0 | XX |
Najmłodszy zawodnik – Julia Babiarz – Przeradź
Sędziowie : Maria Siebert; Tadeusz Huczko; Adam Lewandowski; Rafał Sosnowski.
Zostaw komentarz
Dozwolone tagi XHTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>