KOMUNIKAT

     W dniu 25 stycznia 2024 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Miejskiego Koła PZW Nr 92 w Bornem Sulinowie, które zostało zwołane w trybie § 53 ust.6 pkt.2 Statutu PZW z dnia 15.03.2017 r.

     Celem ww. zgromadzenia był wybór do zarząd Koła na funkcję skarbnika i członków zarządu Koła.

     Na podstawie § 53 usst.7 Statutu PZW z dnia 15.03.2017 r. na funkcję skarbnika wybrano kol. Marka Zieniewicza.

     Na podstawie § 53 usst.7 Statutu PZW z dnia 15.03.2017 r. na funkcję członków zarządu Koła wybrano kol. Andrzeja Gryglickiego i kol. Wiesława Ignerowicza

Z obrad Nadzwyczajne Walnego Zgromadzenia Członków Miejskiego Koła PZW Nr 92 w Bornem Sulinowie sporządzono odnośny protokół oraz podjęto stosowne uchwały związane z wyborami na wakujące funkcje w zarządzie  Miejskiego Koła PZW Nr 92 w Bornem Sulinowie.

                                     Za zarząd Miejskiego Koła PZW Nr 92

                                          Tadeusz Żurawlew

INFORMACJA

W dniu 27.01.2024r. zarząd oraz członkowie Koła Nr 92 wraz z przedstawicielami Nadleśnictwa Borne Sulinowo uczestniczyli w czynie społecznym- przy wytyczaniu miejsca parkingowego przy łowisku nad rzeką Piława.

      W imieniu zarządu Koła pragnę serdecznie podziękować uczestnikom za poświęcony czas przy realizacji ww. przedsięwzięcia w tym p. Mariuszowi Gorgol – przewodniczącemu Rady Miejskiej w Bornem Sulinowie, p. Krzysztofowi Zając członkowi zarządu powiatu szczecineckiego PZW Nr 92

                                              

Za zarząd Miejskiego Koła – Tadeusz Żurawlew

Related Images: