W sobotę 16.07.2022 Miejskie Koło PZW w Bornem Sulinowie w uzgodnieniu z UMiGm. oraz p. Burmistrz zaprosiło 10 trzy-osobowych drużyn wędkarskich z okręgów  PZW  w Pile, Szczecinie i Koszalinie w celu rozegrania zawodów wędkarskich o:

                       

„Puchar  Burmistrza Bornego Sulinowa”

Gdyby pogoda dopisała wszyscy zawodnicy by odjechali z uśmiechem na ustach.

Jednak po sygnale rozpoczynającym zawody i odejściu na wylosowane stanowiska padać zaczął deszcz a momentami nawet ulewny, nie zakończył on swego działania gdyż uważał że ściółka leśna w tych okolicach wyczekuje na wodę. Niektórzy zawodnicy ratowali się  parasolami i płaszczami a innym odchodziła ochota do zabawy co świadczą uzyskane wyniki.Posiłki przygotowane przez Ani Pensjonat, Borne Sulinowo i wydane były kaloryczne, smaczne i z klasą wydane.

Ogłoszenie wyników i odbiór zasłużonych pucharów odbyło się pod parasolami.

Niżej podajemy wyniki:

                                    Protokół  klasyfikacji  indywidualnej

                     Zawody  spławikowe  „  O Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa” rozegrane

                                w dniu 16.07.2022 r. na Rzece Piława w Bornym Sulinowie

 

Lp.

 

 

 

Nazwisko i imię

 

 

Koło

Sektor,

stanowisko

Ryby,

Punkty         

Miejsce w sektorze
                           SEKTOR  A      
1. Klajno Maciek Białogard Miasto I A9 2655 1
2. Kubiński Andrzej Złotów Miasto I A3 2630 2
3. Wolant Waldemar Borne Sulinowo I B2 2615 3
4. Chiliński Tomasz Jastrowie I A6 1395 4
5. Szczęsny Patryk B.Sulinowo/Szczecinek A1 1115 5
6. Mencfeld Maciej Borne Sulinowo II A4 1045 6
7. Drozdek Grzegorz Jastrowie II A10 850 7
8. Andryszak Piotr Pstrąg Łobez A5 765 8
9. Kołodziej Grzegorz Złotów II A8 740 9
10. Kujawski Jan Białogard Miasto II A7 135 10
                         SEKTOR B      
1. Świtalla Dariusz Jastrowie I B17 3125 1
2. Gocłowska Wanda Pstrąg Łobez B18 2130 2
3. Kamyszek Tomasz B. Sulinowo/Szczecinek B14 1935 3
4. Wolant Czesław Borne Sulinowo I B11 1800 4
5. Gutkowski Paweł Złotów II B19 1335 5
6. Brzeziński Tadeusz Borne Sulinowo II B20 920 6
7. Wicha Rafał Jastrowie II B16 590 7
8. Ładowski Karol Złotów Miasto I B15 585 8
9. Kwiatkowski Zygmunt Białogard Miasto II B12 360 9
10. Sztechmiler Zbigniew Białogard Miasto I B13 80 10
                          SEKTOR C      
1. Manthay Hubert Złotów Miasto I C24 4115 1
2. Kobryń Waldemar Jastrowie I C28 3600 2
3. Siudaj Mirosław Pstrąg Lobez C25 2735 3
4. Gryglicki Andrzej Borne Sulinowo I C22 2620 4
5. Majewski Marek Białogard Miasto I C30 2480 5
6. Staruch Stanisław Białogard Miasto II C23 2250 6
7. Lewandowski Paweł Jastrowie II C21 1835 7
8. Wołodkowicz Marcin B.Sulinowo/Szczecinek C26 1590 8
9. Karabasz Krzysztof Złotów II C27 1525 9
10. Mroczkowski Andrzej Borne Sulinowo II C29 575 10

Klasyfikacja drużynowa.

Drużyna Pkt. Miejsce
PZW Jastrowie I
 7 pkt.
 

      I

 

      PZW

Złotów. I

11 pkt,

 

     II
7330 g.
PZW

Borne Sulinowo I

 

11 pkt.

 

      III

7335 g,

PZW

Łobez “Pstrąg”

 13 pkt.
 

        IV

 

PZW

Białogard I

 

16 pkt.

 

        V

5215 g.

PZW

Borne Sulinowo

m. Szczecinek

 

16 pkt.

 

        VI

4550 g.

PZW

Jastrowie II

 

21 pkt.

 

       VII

PZW

Borne Sulinowo II

 

22 pkt.

 

       VIII

PZW

Złotów II

 

23 pkt.

 

       IX

PZW

Białogard II

 25 pkt.  

      X

 

      Sędzia Sekretarz                                     Sędzia Główny

        Tadeusz Sokołowski                              Tomasz Walasek

 Borne Sulinowo 16.07.2022 r.