Na dobry początek wakacji – Zwody wędkarskie w Bibliotece

W piątek 25 czerwca 2021 r. na dobry początek wakacji Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z Miejskim Kołem PZW w Bornem Sulinowie zorganizowały kolejne już zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

Tym razem  były to Rzutowe Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Borne Sulinowo, które polegają na wykonywaniu rzutów do celu i na odległość ciężarkami. Wzięło w nich udział 23 uczestników, między innymi z Bornego Sulinowa, Łubowa, Radacza, Juchowa, Uniemina, Silnowa. Co ciekawe, niektórzy z nich stawiali pierwsze kroki i pierwszy raz w życiu trzymali w ręku prawdziwą wędkę ! Nie było łatwo, ale po kilku próbach każdy zaczynał nieźle sobie radzić. Pogoda i humory zawodniczek oraz zawodników były wspaniałe, a każdy kolejny rzut był celniejszy! Po przeprowadzonych zawodach okazało się, że rosną nam nowi mistrzowie! Oto wyniki:

Z tą samą ilością punktów:

I miejsce – Tomasz Wasilewski
I miejsce – Kornelia Grzesiak
I miejsce – Nina Lewicka

II miejsce – Michał Mysłowski
II miejsce – Bartosz Piwoński
II miejsce – Alan Haszcz

III miejsce – Lidia Samchenko
III miejsce – Zofia Skrzypek
III miejsce – Martyna Żak
III miejsce – Julia Wasilewska
III miejsce – Maja Sławińska
III miejsce – Oliwia Niedziałek
III miejsce – Maja Haas
III miejsce – Amelia Samec

IV miejsce – Gabriela Piaskowiak
IV miejsce – Hanna Soćko
IV miejsce – Weronika Celińska
IV miejsce – Wiktoria Arpinowicz
IV miejsce – Anna Maj
IV miejsce –  Jan Przysiecki

V miejsce –  Iga Kliber
V miejsce – Hubert Krzysztofiak

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom to wydarzenie przypadło do gustu i w niedługim czasie zobaczymy ich nad wodą. Oby tak się stało! 🙂

Dziękujemy Burmistrzowi  Bornego Sulinowa – Pani Dorocie Chrzanowskiej za ufundowanie słodkości, a Panom  Jerzemu Zieniewicz i Tadeuszowi Żurawlew – członkom Miejskiego Koła PZW w Bornem Sulinowie dziękujemy za przeprowadzenie zawodów, ufundowanie medali  i dużo cierpliwości do naszych Milusińskich.
Już dziś czekamy na nasz wakacyjny tydzień z wędką!

Zdjęcia    

Related Images: