Miejskie Koło  PZW wraz z miejscową Miejską Biblioteką Publiczną  przy tak licznej pomocy sponsorów zorganizowali dzieciakom z naszego miasta „frajdę” w postaci nauki łowienia rybek.

Na zakończenie t.zw. „Szkółki Wędkarskiej” w upalny piątek 14 sierpnia b.r. na dużych pomostach jeziora Pile sprawdzali swe możliwości i nabyte wiadomości  poprzez łowienie ryb, czyli byli zawodnikami pierwszych zawodów wędkarskich.

Może nie wszystkim dopisało szczęście ale poza jednym wszyscy w siatkach ryby mieli po 2 godzinach wędkowania. Komisja sędziowska przyznała pierwsze trzy miejsca a pozostałych sklasyfikowano na czwartym miejscu. Wszyscy uczestnicy otrzymali wędki/baty by w kolejnym spotkaniu mieli własny już sprzęt. Na zakończenie zawodów wszyscy otrzymali losowane przez „Sierotkę Marysię” nagrody oraz paczki ze słodyczami.
Należy serdecznie podziękować darczyńcom jak: Urząd Miejski w Bornem Sulinowie, Redakcji Wiadomości Wędkarskich, MBP z naszego miasta, Radom Osiedla których przedstawiciele byli obecni, Sklep Zoologiczno- Wędkarski Mini Zoo, nie zapominając o p. Romku i Kaziku którzy przygrywając na swych instrumentach i śpiewając umilali imprezę, gdzie pieczone kiełbaski lepiej smakowały.
Podziękować należy p. Sekretarz UGiM oraz p Dyrektor MBP za wręczanie dyplomów i nagród zwycięzcom.
Wyniki zawodów:
L.p.
Imię i Nazwisko
Waga/pkt
Miejsce
1
Kornelia Stachowiak
0860
Ex. IV
2
Gabriela Wołczyk
0640
   „
3
Bartosz Piwoński
1700

   I

4
Marcin Falgowski
0720
Ex. IV
5
Maja Witek
1180
   „
6
Tomasz Tyrański
0960
   „
7
Maria Jarema
0740
   „
8
Piotr Fiurst
   0
   „
9
Cezary Synkoruk
0820
   „
10
Kamil Marwicz
1020
   „
11
Jakub Gałązka
1080
   „
12
Paweł Skiba
0900
   „
13
Stanisław Grobelski
0840
   „
14
Lidia Sowchenko
1600

  II

15
Klementyna Marwicz
1240

  III

    Sędzia Gł.                                      Sędzia Sekretarz
Czesław Wolant                              Tadeusz Żurawlew

 Zdjęcia

  
 

Related Images: