W sobotę 16 czerwca 2018 roku na jeziorze Trzesiecko spotkali się wędkarze naszego Koła by zobaczyć kto jest lepszy w dyscyplinie gruntowej?

Stosowano różne sposoby połowu ale rybki nie nabrały się by tego dnia stać w kolejce do haczyka na którym wieszane były smakowite kąski. Po 4-ch godzinach w ruch poszła waga którą trzymała komisja sędziowska złożona z wytrawnych wędkarzy naszego Koła która bardzo szybko /z uwagi na ilość startujących/ obliczyła wyniki które przedstawiają się następująco:

L.p. Imię i Nazwisko Waga/pkt. Miejsce
1 Stanisław Matla 3100    I
2 Andrzej Mroczkowski 1120  IV
3 Marek Andreasik 1820   II
4 Piotr Milko   960   V
5 Tadeusz Brzeziński 1320  III
6 Tadeusz Czerczak    0 VII
7 Rafał Kaczmarek   860  VI

W czasie spożywania pieczonych kiełbasek wywiązała się dyskusja o prowadzeniu i przygotowaniu naszych zawodów. Jeden z uczestników miał odrębne zdanie że do zawodów stanowiska są źle przygotowane a zawody prowadzone są niedbale. Trudno, ale zgłaszający te zdanie – w naszym Kole  wyniki osiągał mierne a do tego zamierza od roku przyszłego zmienić Koło. My życzymy osiągania w nowym miejscu lepszych, chyba że członkowie tego Koła mu pozwolą.

Zdjęcia:

Related Images: