W Sali wystawowej MBP dnia 18 stycznia 2018 r. odbyło się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie naszego Koła za rok ubiegły.

Wysłuchano sprawozdań: Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej  działalności sportowej.

Po dyskusji zostały podjęte uchwały dotyczące dalszej naszej działalności oraz zatwierdzono sportowy plan pracy na 2018 rok, preliminarz budżetowy oraz plan pracy Zarządu Koła. Upoważniono Zarząd Koła do wysłuchania i zatwierdzenia sprawozdania SSR z uwagi na nieobecność na zebraniu grupowego.

Wręczono okolicznościowe „grawertony” zdobywcom  trzech miejsc w klasyfikacji rocznej GPX za 2017 rok a do nich należą:

I miejsce   kol. Czesław Wolant – 134 pkt.

II miejsce  kol. Stanisław Matla –  90 pkt.

III miejsce kol. Józef Sendal        – 78 pkt.

Również wręczono przyznaną przez Zarząd Główny Srebrną Odznakę  za owocną działalność i osiągane wyniki w naszym związku kol. Andrzejowi Gryglickiemu.

Podziękowano naszym darczyńcom którzy pomagają nam realizować plan pracy szczególnie sportowy a do nich należą: Urząd Miasta i Gminy, Rady Osiedla, Miejska Biblioteka Publiczna /współorganizator zawodów dzieci i młodzieży/, Nadleśnictwo naszej gminy oraz pensjonat „U Ani”.

Related Images: