Wtorek 31 stycznia 2017 w Sali kameralnej naszej biblioteki przy ul. Szpitalnej spotkali się nasi wędkarze by wybrać władze Koła a przy tej okazji złożyć sprawozdanie ze swej działalności w roku ubiegłym czyli 2016.

Po otwarciu w drugim terminie Walnego Zgromadzenia Koła, ustępujący Prezes kol. Andrzej Gryglicki powiedział że może uczestniczyć w pracach Zarządu lecz z uwagi na częste absencje nie wyraża zgody by kandydować do funkcji Prezesa na następną kadencję a szkoda!

Zebrani po wysłuchaniu sprawozdań i uczestnictwa w dyskusji przystąpili do wyborów:

Prezesem Koła na czteroletnią kadencję – „a może dłużej” wybrano kol. Andrzeja Urbana – mieszkańca naszego miasta oraz wieloletniego członka naszego związku, sędziego wędkarskiego-klasy okręgowej ubiegającego się o licencję krajową, jak też członka Zarządu Koła.

Zatwierdzono

Sprawozdanie Walnego Zebrania za rok 2015,  Plan Pracy Zarządu Koła, Terminarz zawodów wędkarskich na 2017 rok oraz udzielono absolutorium dla ustępującego Zarządu Koła.

W jednym z kolejnych punktów było wręczenie srebrnej odznaki związku naszemu grupowemu SSR kol. Tadeuszowi Michalskiemu oraz okazałych pucharów za uzyskane wędkarskie wyniki w roku 2016 /GPX/.

 Pierwsze miejsce uzyskał  kol. Stanisław Matla, drugie kol. Józef Sendal a trzecie kol. Andrzej Gryglicki którym serdecznie gratulujemy wyników oraz dziękujemy za uczestnictwo w zawodach naszego Koła. Jednocześnie przepraszamy za niedoskonałe fotki zrobione telefonem.

Do Zarządu Koła wybrano:

 1. Andrzej Gryglicki;
 2. Kazimierz Fabiszewski;
 3. Czesław Wolant;
 4. Andrzej Mroczkowski;
 5. Tadeusz Michalski;
 6. Jerzy Zieniewicz;

Do Komisji Rewizyjnej:

 1. Tadeusz Żurawlew;
 2. Edward Nowak;
 3. Józef Sendal;

Sąd koleżeński:

 1. Stanisław Matla;
 2. Kazimierz Nowak;
 3. Maciej Mencfeld;

Delegatem na Okręgowy Zjazd;

Kol. Andrzej Urban a jego zastępcą kol. Kazimierz Fabiszewski.

Do komisji egzaminacyjnej na kartę wędkarską;

 1. kol. Tadeusz Sokołowski;
 2. „      Andrzej Urban;
 3. „      Czesław Wolant;
 4. ”      Kazimierz Fabiszewski;   

 WP_20170131_008 (Copy)WP_20170131_007 (Copy)WP_20170131_006 (Copy)WP_20170131_005 (Copy)WP_20170131_003 (Copy)WP_20170131_002 (Copy)

Related Images: