Komentarze Zawody spławikowe o: Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa - 18/07/21
[nggallery id=88]18 lipca 2021 r. w urokliwym miejscu nad rzeką Piławą spotkało się grono przyjaciół “od kija” by zobaczyć kto jest lepszy w tej dyscyplinie wędkarstwa.
Spotkało się 11 trzy-osobowych drużyn z trzech okręgów PZW przy pięknej pogodzie ale dla nas, rybki przy takiej nie bardzo żerują lecz wytrawni wędkarze mają na to sposoby.
Po zważeniu i obliczeniach dokonanych przez komisję sędziowską wyniki zawodów niżej.
Wyniki zawodów spławikowych o: „Puchar Burmistrza” Bornego Sulinowa
rzeka Piława 18 lipca 2021 r.
Imię i nazwisko | Drużyna | Waga/pkt. | Miejsce
ind. |
Miejsce
druż. |
Tadeusz Brzeziński | PZW I
Borne Sulinowo |
1595 g. | 4/s. A | 24 pkt.
X |
Maciej Mencfeld | 1495 g. | 9/s.C | ||
Rafał Kaczmarek | 745 g. | 11/s.B | ||
Maciej Klajno | PZW I
Białogard M.. |
2765 g. | 3/s.B | 18 pkt.
IV |
Marek Majewski | 1255 g. | 7/s.A | ||
Jan Kujawski | 1625 g. | 8/s.C | ||
Zbigniew Sztechmiler | PZW II
Białogard M. |
525 g. | 10/s.A | 19 pkt
V |
Stanisław Staruch | 1705 g. | 7/s.C | ||
Zygmunt Kwiatkowski | 3610 g. | 2/s.B | ||
Andrzej Kuliński | PZW
Złotów M. |
4490 g. | 3/s.C | 13 pkt.
III |
Paweł Czuba | 1340 g. | 9/s.B | ||
Grzegorz Kołodziej | 4380 g. | 1/s.A | ||
Dariusz Świtalla | PZW
Jastrowie |
4175 g. | 4/s.C | 20 pkt.
VI ex. |
Tomasz Chiliński | 1540 g. | 8/s.B | ||
Andrzej Piotrowski | 910 g. | 8/s.A | ||
Tomasz Kamyszek | PZW
Jesiotr Szczecinek |
2970 g. | 3/s.A | 6 pkt.
I |
Marcin Wołodkowicz | 4010 g. | 1/s.B | ||
Patryk Szesny | 4500 g. | 2/s.C | ||
Bronisław Arłukowicz | PZW Pstrąg 8
Łobez |
1230 g. | 10/s.C | 21,5 pkt.
VII |
Mirosław Siudaj | 1505 g. | 5,5/s.A | ||
Piotr Andryszak | 1735 g. | 6/s.B | ||
Małgorzata Komorowska | PZW Komary
Czaplinek |
1775 g. | 5/s.B | 11,5 pkt.
II |
Paweł Komorowski | 1505 g. | 5,5/s.A | ||
Kacper Dąbrowski | 5530 g. | 1/s.C | ||
Józefa Spałka | PZW Karaś
Łobez |
3885 g. | 2/s.A | 23 pkt.
IX |
Arkadiusz Spałka | 1285 g. | 10/s.B | ||
Czesław Andrzejczak | 1190 g. | 11/s.C | ||
Waldemar Wolant | PZW II
Borne Sulinowo |
1620 g. | 7/s.B | 22 pkt.
VIII |
Stanisław Matla | 1995 g. | 6/s.C | ||
Andrzej Mroczkowski | 875 g. | 9/s.A | ||
Adam Hlib | PZW II
Pstrąg – Łobez |
365 g. | 11/s.A | 20 pkt.
VI ex. |
Petronela Hlib | 2670 g. | 5/s.C | ||
Wanda Gocławska | 2630 g. | 4/s.B
|
Serdecznie dziękujemy p. Burmistrz za udział i honorowe przybycie na uroczystość i wręczenie wyróżnień zwycięzcom. Uczestnikom dziękujemy za udział a wyróżnionym dalszego zdobywania umiejętności by śmiało rywalizować z najlepszymi.
Zostaw komentarz
Dozwolone tagi XHTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>