LP NAZWA IMPREZY DATA MIEJSCE

ORGANIZATOR

UWAGI

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

1. XXXVI Mistrzostwa Polski (trzy tury) „Puchar Burmistrza Darłowa” 10-13 maja
rez.17-20 maja
Darłowo ZO Koszalin  
2. Ogólnopolskie Zawody Gruntowe (GPP) (Feeder) 19-21 października Darłowo ZO Koszalin  
3. Morskie Mistrzostwa Europy 9-16.06 Darłowo Okręg Mazowiecki  

ZAWODY SPŁAWIKOWE

1. Otwarcie sezonu – „Morski Puchar Prezesa Okręgu” 25 marca lub 1.04. Kanał morski w Darłowie „Okoń Jedliny”

„Łosoś” Darłowo

 
2. Memoriał im. Zenona Chałubka 22 kwietnia Łowisko „Wyspa” Koło KM Policji  
3. Spławikowy Puchar „Wodnika” 13 maja Jezioro Bystrzno Koło Wodnik Świdwin  
4. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii seniorów, kobiet i juniorów I tura 9

II tura 10 czerwca

Kanał energ. w Rosnowie + Łowisko Wyspa Okręgowy Kapitanat Sportowy  
5. Wędkarska Noc Kupały „Puchar Leszcza” 23/24 czerwca Kanał w Rosnowie Koło Jedliny  
6. „Puchar Ziemi Koszalińskiej” Mistrzostwa Powiatu. 30 września Kanał w Rosnowie Klub Jurmen  
7. „Wędkarski Puchar Niepodległości” Puchar Burmistrza Darłowa 11 listopada Kanał morski w Darłowie „Okoń” Jedliny Klub Jurmen Koło „Łosoś”

Zakończenie GPO

ZAWODY SPINNINGOWE Z BRZEGU

1. I TROCIOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU „TROCIOWY KRÓL” 7 lub 14 stycznia 2018 Rzeka Grabowa z dopływami Okręgowy Kapitanat Sportowy

 

2. Puchar Starosty Powiatu Świdwińskiego 20 maja Jezioro Bystrzno Koło Wodnik Świdwin

 

3. Spinningowe Mistrzostwa Okręgu I i II tura 16/17. 06 Czaplino, Broczyno, lub Byszkowo  Koło Czaplinek

 

4. Wędkarska Noc Kupały „Puchar Leszcza” 23/24 czerwca Jezioro Rosnowo i Hajka Koło Jedliny

 

5 Puchar Wicestarosty Powiatu Koszalińskiego 13 sierpnia j. Kamienne i Kwiecko Koło  Jedliny

Klub Jurmen

 

6. „PSTRĄG GRABOWEJ” Puchar Prezesa Okręgu 26 sierpnia Rzeka Grabowa Klub Jurmen,

Koło Łosoś

 

7. Puchar „Wodnika” 21 października J. Bukowiec – Wilczkowo Koło Wodnik

Zakończenie GPO

ZAWODY SPINNINGOWE Z ŁODZI

1. „I Spinningowe Mistrzostwa Okręgu z łodzi teamów” I tura – 26 

II tura – 27 maja

J. Trzesiecko

 

 

Koło „Jesiotr” Szczecinek

 

ZAWODY FEEDEROWO -GRUNTOWE

1. Morski Puchar Prezesa Okręgu. 25 marca lub

1 kwietnia

Kanał w Darłowie Koło Jedliny

 

2. II Indywidualne Feedero-we Mistrzostwa Okręgu I tura

 II tura 5/6.05.

J. Trzesiecko

 

Koło Jesiotr

 

 

3. „Puchar Leszcza” 24 czerwca Wyspa, kanał energ. Rosnowo Koło Jedliny

 

4. Puchar Prezesa Koła „Wodnik” 2 września J. Bystrzno Koło Wodnik

 

5. Puchar Ziemi Koszalińskiej – Mistrzostwa Powiatu 30 września J. Rosnowo Klub Jurmen

Koło Jedliny

 

6. „Wędkarski Puchar Niepodległości” Puchar Burmistrza Darłowa 11 listopada Kanał morski w Darłowie Klub Jurmen, Koło Jedliny

Zakończenie GPO

ZAWODY  PODLODOWE

1 II Podlodowe Mistrzostwa Powiatu styczeń Kwiecko – Kamienne Koło Jedliny

 

2. Podlodowe Mistrzostwa Okręgu. Styczeń – marzec I tura

II tura

J. Trzesiecko

J. Wilczkowo

Koło Jesiotr

 

3. Zimowy Puchar Ziemi Czaplineckiej styczeń -luty J. Broczyno, Czaplino, Byszkowo Koło Czaplinek

 

4. Zimowy Puchar Wodnika luty J. Wilczkowo – Bukowiec, Bystrzno Koło Wodnik

Zakończenie GPO

5. Rezerwowe terminy i zawody. luty – marzec J. Jamno

J. Bukowo

Klub Jurmen

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU W WĘDKARSTWIE MORSKIM

1. Morskie Mistrzostwa Okręgu z łodzi dryfujących 11 marca

lub 18 marca

Morze Bałtyckie OKS i Koło „Łosoś” Darłowo

min. 10 osób

2. III Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Brzegowo – Plażowym 31 maja (czwartek) I i II tura Plaże w rejonie Mielna i Łaz. Klub Jurmen

 

INNE

1. Muchowe Mistrzostwa Okręgu 3 lub 10 czerwca Górna Wieprza lub Grabowa  Koło Sianów/ Klub Trotka

 

2. I Mistrzostwa Okręgu Weteranów 55+ 8 lipca Rosnowo lub Wyspa Okręgowy Kapitanat Sportowy

 

3. Zawody Działaczy z okazji 65 rocznicy powstania Okręgu. 28/29 lipca Rosnowo OKS – spławik, grunt, spinning, nocny maraton gruntowy.

 

4. Turniej Miast im. Zb. Religi 31 maja Zalewy Nadarzyckie Okręg Nadnotecki

 

OTWARTE ZAWODY WĘDKARSKIE ORGANIZOWANE PRZEZ KOŁA LUB KLUBY

1. “MIELEŃSKA BELONADA” spinning, spławik, grunt. 31 maja czwartek, po południu. Plaże Mielna, Kanał Jamneński. Klub Jurmen

Koło Jedliny

 

2. Powiatowy Wędkarski Dzień Dziecka (Powiat Koszaliński) 2 czerwca Zbiornik miejski w Polanowie Koło „Okoń” Jedliny

Impreza otwarta

3 Puchar Wicestarosty Powiatu Koszalińskiego- spławik, grunt, spinning z  łodzi. 12/13 sierpnia j. Kamienne i Kwiecko Koło „Okoń” Jedliny

Klub Jurmen

 

4. Zawody dla wędkarzy 55+ 14 października Wodna Dolina Koszalin Koło „Agros” i „Okoń” Jedliny Spławik

Grunt

Spinning

5 XXX Memoriał Wiktora Wierzbickiego 3 i 4 marca Parsęta i Radew Koło Kołobrzeg Miasto

 

6 III Charytatywne Zawody Spławikowe „Junior – Seniorowi” 27 maja j. Bystrzno Świdwińska Szkółka Ekologiczno – Wędkarska

 

7 II Ogólnopolskie Towarzyskie Zawody dla Dzieci Niepełnosprawnych do lat 16-u 10 czerwca Zalew Sidłowo Świdwińska Szkółka Ekologiczno – Wędkarska

 

8 Zawody Parami (spławik i grunt) październik – listopad Kanał morski w Darłowie Koło Jedliny

 

9 Dwubój Morski: 3 godziny spławik, 3 godz. grunt październik – listopad Kanał morski w Darłowie Koło Jedliny

 

10