Mapa porozumień na rok 2020 – Okręg PZW w Koszalinie

INFORMACJA OGÓLNA

Członkowie Okręgów objętych porozumieniem tzw. 50/50 chcąc wędkować na wodach Okręgu PZW w Koszalinie opłacają składkę “ulgową I”

 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody górskie 140 zł W Pile: składka na wody nizinne (bez łodzi) 100 zł; składka na wody górskie 112 zł
 • Okręg PZW w Legnicy – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody górskie 140 zł W Legnicy: składka bez podziału na wody nizinne i górskie 110 zł – należy zapoznać się z wykazem odstępstw.
 • Okręg PZW w Poznaniu – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie tzw. 0/0 . ograniczone limitem. Koszalin udostępnia 150 bezpłatnych zezwoleń, Poznań udostępnia 300 swoich bezpłatnych zezwoleń. Zezwolenia wydawane są w macierzystych Okręgach.
 • Okręg PZW w Słupsku – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody nizinne i górskie 140 zł, odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami: wody nizinne 82 zł wody górskie 92 zł. W Słupsku: składka na wody nizinne 95 zł; składka na wody nizinne i górskie 115 zł, odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami: wody nizinne 50 zł wody górskie 60 zł. Dodatkowo Okręg PZW w Słupsku udostępnia nieodpłatnie dla członków Okręgu PZW w Koszalinie zezwolenia na jezioro Nidno.
 • Okręg PZW w Szczecinie – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Dawniej tzw. 50/50 Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody górskie 140 zł, odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami: wody nizinne 82 zł wody górskie 92 zł. W Szczecinie: składka na wody nizinne 75 zł; składka na wody górskie 93 zł , dodatkowe opłaty za wędkowanie z łodzi 60 zł i trolling 120 zł. Nie dotyczy odznaczonych Złotą Odznaką z Wieńcami – składka pełna, na wszystko 20 zł.
 • Okręg PZW w Wałbrzychu – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Dawniej tzw. 50/50 Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody górskie 140 zł W Wałbrzychu: składka bez podziału na wody nizinne i górskie 110 zł
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku – porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kto opłacił całoroczną składkę w swoim okręgu może wykupić składkę ulgową u drugiego zawierającego to porozumienie. Obowiązujące stawki: W Koszalinie: składka na wody nizinne 120 zł; składka na wody nizinne i górskie 140 zł W Białymstoku: składka na wody nizinne 60 zł; składka na wody nizinne i górskie 90 zł