18 lipca 2021 r. w urokliwym miejscu nad rzeką Piławą spotkało się grono przyjaciół “od kija” by zobaczyć kto jest lepszy w tej dyscyplinie wędkarstwa.

Spotkało się 11 trzy-osobowych drużyn z trzech okręgów PZW  przy pięknej pogodzie ale dla nas, rybki przy takiej nie bardzo żerują lecz wytrawni wędkarze mają na to sposoby.

Po zważeniu i obliczeniach dokonanych przez komisję sędziowską wyniki zawodów niżej.

Wyniki zawodów spławikowych o: „Puchar Burmistrza”  Bornego Sulinowa

                                       rzeka Piława 18 lipca 2021 r.

Imię i nazwisko Drużyna Waga/pkt. Miejsce

   ind.

Miejsce

  druż.

Tadeusz Brzeziński       PZW I

Borne Sulinowo

1595 g. 4/s. A 24 pkt.

  X

Maciej Mencfeld 1495 g. 9/s.C
Rafał Kaczmarek    745 g. 11/s.B
Maciej Klajno     PZW I

Białogard M..

2765 g. 3/s.B 18 pkt.

   IV

Marek Majewski 1255 g. 7/s.A
Jan Kujawski 1625 g. 8/s.C
Zbigniew Sztechmiler     PZW II

Białogard M.

   525 g. 10/s.A 19 pkt

  V

Stanisław Staruch 1705 g. 7/s.C
Zygmunt Kwiatkowski 3610 g. 2/s.B
Andrzej Kuliński      PZW

  Złotów M.

4490 g. 3/s.C 13 pkt.

  III

Paweł Czuba 1340 g. 9/s.B
Grzegorz Kołodziej 4380 g. 1/s.A
Dariusz Świtalla    PZW

Jastrowie

4175 g. 4/s.C 20 pkt.

  VI ex.

Tomasz Chiliński 1540 g. 8/s.B
Andrzej Piotrowski   910 g. 8/s.A
Tomasz Kamyszek    PZW

Jesiotr Szczecinek

2970 g. 3/s.A 6 pkt.

   I

Marcin Wołodkowicz 4010 g. 1/s.B
Patryk Szesny 4500 g. 2/s.C
Bronisław Arłukowicz   PZW Pstrąg 8

         Łobez

1230 g. 10/s.C 21,5 pkt.

  VII

Mirosław Siudaj 1505 g. 5,5/s.A
Piotr Andryszak 1735 g. 6/s.B
Małgorzata Komorowska   PZW Komary

  Czaplinek

1775 g. 5/s.B 11,5 pkt.

  II

Paweł Komorowski 1505 g. 5,5/s.A
Kacper Dąbrowski 5530 g. 1/s.C
Józefa Spałka   PZW Karaś

      Łobez

3885 g. 2/s.A 23 pkt.

  IX

Arkadiusz Spałka 1285 g. 10/s.B
Czesław Andrzejczak 1190 g. 11/s.C
Waldemar Wolant    PZW  II

Borne Sulinowo

1620 g. 7/s.B 22 pkt.

    VIII

Stanisław Matla 1995 g. 6/s.C
Andrzej Mroczkowski    875 g. 9/s.A
Adam Hlib    PZW  II

Pstrąg – Łobez

   365 g. 11/s.A 20 pkt.

   VI ex.

Petronela Hlib 2670 g. 5/s.C
Wanda Gocławska 2630 g. 4/s.B

 

Serdecznie dziękujemy p. Burmistrz za udział i honorowe przybycie na  uroczystość i wręczenie wyróżnień zwycięzcom. Uczestnikom dziękujemy za udział a wyróżnionym dalszego zdobywania umiejętności by śmiało rywalizować z najlepszymi.